Aktualności

3 punkty zdobyte w Ćmachowie

• autor: Kamile-Dobrojewo, 2012-09-16 17:46

LZS Zieloni Ćmachowo - Kamile Dobrojewo 0:12

W drugiej kolejce pojechaliśmy na mecz do Ćmachowa gdzie zagraliśmy z beniaminkiem naszej ligi.

Do spotkania podeszliśmy bardzo ambitnie i spokojnie żeby nie popełniać błędów takich jak w sparingu z tą drużyną gdzie po nerwowym meczu wygraliśmy tylko 2:1.......

Od pierwszego gwizdka sędziego to my przeważaliśmy w posiadaniu piłki i co rusz atakowaliśmy bramkę gospodarzy. Pierwszego gola w tym meczu zdobył w 25 minucie Marcin Antkowiak ,który wykorzystał idealne zagranie Siwego. Potem bramki dołożyli Rafał Kurczyk i Łukasz Roda i na przerwę schodziliśmy z trzy bramkową przewagą.

Druga część spotkania to popis naszej drużyny ...... Ćmachowo rzadko kiedy wychodziło ze swojej połowy a jak już się im to udało to wszystkie ataki były rozbijane przez naszych obrońców. 9 strzelonych bramek w 45 minut robi wrażenie jednak warto podkreślić że dzisiaj każdy z naszych zawodników zagrał na 10:p

W trakcie drugiej połowy poważnie wyglądającej kontuzji doznał Łukasz Antkowiak , który po zakończeniu spotkania został przewieziony do szpitala. Informację na temat zdrowia naszego prawego obrońcy już wkrótce:(