Aktualności

Zwycięstwo w Pożarowie:)

• autor: Kamile-Dobrojewo, 2012-10-16 11:24

Pożarowo 2008 - Kamile Dobrojewo 0:1

W ubiegłą niedzielę pojechaliśmy do Pożarowa by rozegrać tam mecz 6 kolejki , Zdawaliśmy sobie sprawę że będzie to ciężki mecz ale nie aż tak:(

Od początku spotkania ruszyliśmy do ataku a gospodarze próbowali nas kontratakować jednak na zbyt wiele im nie pozwalaliśmy..... Po kilku minutach powinno być już 1:0 jednak sędzia nie uznał bramki ponieważ stwierdził że Antek był na pozycji spalonej. Chwilę po tej akcji mieliśmy rzut wolny do którego podszedł Maciej Nowak uderzył piłkę w taki sposób że bramkarz Pożarowa miał problemy z jej złapaniem po czym wszedł z nią ewidentnie do bramki jednak sędzia i w tej sytuacji nie uznał nam prawidłowo zdobytego gola:(

Po pierwszej połowie wydawało się że nawet jak strzelimy bramki to i tak nie wywieziemy trzech pkt z Pożarowa. Ta połowa zdecydowanie należała do nas.... Bombardowaliśmy bramkę gospodarzy jak natchnieni jednak dopiero pod koniec spotkania Marcin Antkowiak pięknym strzałem głową po dośrodkowaniu Łukasza Rody wyprowadził nas na prowadzenie i jak się okazało na koniec spotkania zdobył bramkę na wagę trzech punktów.

Serdecznie zapraszamy na mecz z Płomieniem Kłodzisko który odbędzie się w Niedzielę na boisku w Dobrojewie godzina spotkania jeszcze nie została ustalona.