Aktualności

Mistrz na kolanach:)

• autor: Kamile-Dobrojewo, 2012-10-21 16:44

Kamile Dobrojewo - Płomień Kłodzisko 8:0 (4:0)

W dzisiejszym spotkaniu podejmowaliśmy u siebie byłego mistrza LN Płomień Kłodzisko.

Mecz rozpoczął się o godzinie 14:00 i od razu zaczęliśmy atakować bramkę gości. Pierwszą bramkę zdobył "weteran" Robert Dębowiak już w 3 minucie spotkania który trafił także w 43 minucie:) Bramki dołożyli jeszcze Sebastian Rosa (13) oraz Łukasz Roda (38) i do szatni schodziliśmy z fantastycznym wynikiem 4:0:p

Druga część spotkania przebiegała w identyczny sposób jak pierwsza . W tej połowie bramki strzelali.....

Maciej Nowak (48) , Mateusz Roda (65) , Marcin Antkowiak (76) oraz Grzegorz Dubicki (81)... pod koniec spotkania zawodnikom gości siadały nerwy , zaczęli nas faulować oraz perfidnie ubliżać sędziemu ,który nie wytrzymał i pokazał 3 czerwone kartki zawodnikom Płomienia a ci po chwili kłótni zeszli z boiska.

Serdecznie zapraszamy na ostatni nasz mecz w rundzie jesiennej do Dobrojewa w którym zagramy z Górką Wronki:)